НОВА ЕРА НА ПРИГОТВЕНАТА ХРАНА

СОВРШЕН НАЧИН НА ПРИГОТВЕНА ДОМАШНА ХРАНА СО КВАЛИТЕТНИ НАМИРНИЦИ

Нашата домашна кујна е сместена во строгиот центар на градот, близу до сите. Ова е вистинското место за сите оние кои сакаат да се хранат здраво и квалитетно. Ние пронајдовме начин да ги задоволиме критериумите на сите Вас. Создадовме место каде можете да уживате во преубавиот вкус на домашно приготвената храна. Внимателно одбрани намирници, готвено со многу љубов и внимание. Домашната храна влегува во нова ера на приготвување. Пробајте ги сите нови јадења за кои нема да можете да им одолеете. Заборавете на лошата храна и начин на живот. Хранете се здраво и живејте здраво!

МЕНИ

ШТО МОЖЕТЕ ДА НАЈДЕТЕ ВО РУМИ?

ХРАНА ЗА СЕЧИЈ ВКУС… ПРОВЕРЕТЕ И ВКУСЕТЕ ГИ НАШИТЕ ЈАДЕЊА.

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА

ДОМАШНИ ЈАДЕЊА

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА

СКАРА

ДНЕВНО МЕНИ

ЛАНЧ ПАКЕТИ

САЛАТИ

СВЕЖИ И КРЕМ

КЕТЕРИНГ

НАРАЧКА И ИЗРАБОТКА НА КЕТЕРИНГ ЗА СЕКАКОВ ТИП НА ПРИГОДИ. ДОЗВОЛЕТЕ ДА ЈА КРЕИРАМЕ СОВРШЕНАТА ТРПЕЗА ЗА ВИСТИНСКО ЗАДОВОЛСТВО.

НАРАЧКА НА ЈАДЕЊА    RUMI’S HOME CUISINE

ПРАВИМЕ ЈАДЕЊА ПО ВАШ ИЗБОР СО ПРЕТХОДНА НАПРАВЕНА НАРАЧКА

ДОПОЛНИТЕЛНИ НАРАЧКИ    RUMI’S HOME CUISINE

ПРИМАМЕ НАРАЧКИ ЗА ВЕГЕТАРИЈАНСКА-ВЕГАНСКА И МАКРОБИОТСКА ХРАНА